Twój Koszyk jest pusty!
Wysyłka kurierem gratis
Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Aloes

Aloe Barbadensis Miller. Nazwa, którą trudno się wymawia, ale którą warto znać. 

Istnieje około 400 gatunków aloesu. Są to sukulenty rosnące w różnych, suchych rejonach świata. Każdy z nich działa korzystnie na swój sposób, ale tylko jeden od tysiącleci ceniony jest ze względu na swoje magicznie kojące właściwości—Aloe Barbadensis Miller. 

Zapiski dotyczące tej rośliny znaleźć można już na sumeryjskich tabliczkach glinianych z 2200 roku p.n.e. Kosmetyczne i zdrowotne korzyści aloesu wychwalane były przez starożytne cywilizacje zamieszkujące Egipt, Chiny, Grecję, Rzym, Indie i Arabię. I tak jak owe starożytne cywilizacje, firma Forever Living Products ceni kojące, odżywcze właściwości aloesu. 

Polegamy na najcenniejszym, najbardziej ekskluzywnym Aloe Vera, by wzbogacił nasze produkty dla zdrowia i urody. Forever Living Products jest właścicielem wszystkich plantacji aloesowych, z których korzystamy dla wytwarzania naszych produktów, dlatego możemy zagwarantować czystość i wysoką jakość wszystkich naszych wyrobów. 

Nasze produkty na bazie Aloe Vera były pierwszymi, którym przyznano Pięczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC - International Aloe Science Council). Pieczęć tę znajdziesz na wszystkich naszych aloesowych produktach.  

Zależy nam na najlepszym produkcie — i dokładnie taki dostajesz!

Back to Top
Loading...
Loading...